Dedykowana platforma edukacyjna dla każdej firmy dla której edukacja i zarządzanie poziomem wiedzy w zespołach ma znaczenie

Zobacz krótką informację o Platformie Coursairs dla firm.

Czy posiadasz platformę do edukacji zespołów?

 • 1

  Wg doświadczeń firm szkoleniowych tyko 20% osób przybywa na szkolenia w celu rzeczywistego zdobycia wiedzy. Pozostałe 80% przybywa aby się dobrze bawić. Jednak już po szkoleniu rozpoczyna się proces zapominania.

 • 2

  Jaki koszt poniosła firma aby przygotować narzędzie które cały czas musi być doglądane? Platforma edukacyjna po prostu ma działać i najlepiej aby firma przy tym nie ponosiła dodatkowych kosztów na utrzymanie platformy. A wdrożenie platformy Coursairs zajmuje od 15 minut do 2 godzin i to po prostu działa.

 • 3

  Ile czasu dziś angażują pracownicy firmy na administrację narzędzi edukacyjnych dla pracowników? Nie lepiej byłoby materiały edukacyjne wstawić raz i przyznawać dostęp do materiałów za pomocą kilku kliknięć. Po co angażować czas na prace konserwacyjne? Żadnego doglądania – to po prostu działa.

 • 4

  Czy użytkownicy mają dostęp do materiałów edukacyjnych wydzielonych tylko dla nich. Czy Twoje rozwiązanie jest wystarczająco elastyczne? W Coursairs daje zupełną wolność w zarządzaniu. Parę kliknięć i masz nad wszystkim kontrolę.

 • 5

  Czy pracownicy na Twoim rozwiązaniu mają dostęp do aplikacji mobilnej na Android i iOS czy może do strony responsywnej – a to duża różnica… w Coursairs są bezpłatne aplikacje mobile na Android i iOS – wykonane tylko po to aby edukacja była przyjemna – a przez to skuteczna. Czy można chcieć czegoś więcej?

Każdy z użytkowników będzie mógł edukować się dzięki aplikacji mobilnej. Zainstaluj BEZPŁATNIE aplikację mobilną Coursairs.

Przydzielaj dostęp tylko do treści które dotyczą danego użytkownika

 • Każdy użytkownik po zalogowaniu będzie widział wyłącznie te materiały które powinien widzieć.
 • Ściągnie aplikację mobilną i rozpocznie najprzyjemniejszą z form nauki – Kiedy chce i gdzie chce. Może zamieni samochód w akademię na kółkach.
 • Ty będziesz widział jakie postępy w nauce będą mieli poszczególni pracownicy oraz zobaczysz wyniki egzaminów.
 • Dzięki temu dobierzesz odpowiednie tempo nauki. Sprawdzisz czy materiały edukacyjne są zrozumiałe oraz będziesz mógł wspierać naukę tych którzy rzeczywiście chcą się uczyć.

Zastanów się nad skorzystaniem z platformy edukacyjnej nie ponosząc dodatkowych kosztów wdrożeniowych. Jak to zrobić?

Podejmij z nami kontakt.


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.