Zobacz krótki opis Egzaminu Bezpieczeństwa

Zadbaj o większe bezpieczeństwo i oszczędności dla firmy.

W związku z rygorem sanitarnym prowadzenie szkoleń na salach jest znacznie utrudnione. Aby spełnić obowiązek informowania pracowników firm zewnętrznych o zagrożeniach na terenie zakładów przemysłowych przed wejściem na jej teren – proponujemy skorzystanie z usługi Egzamin Bezpieczeństwa z Coursairs.

Proces Egzaminu Bezpieczeństwa z Coursairs został sprawdzony i jest wykorzystywany przez uznane zakłady produkcyjne. Proces szkolenia bezpieczeństwa i weryfikacji wiedzy każdego kursanta jest zautomatyzowany dzięki użyciu platformy edukacyjnej – Coursairs. Całość realizowana z każdego urządzenia z przeglądarką internetową.

Jak wygląda proces:

  • Pracownik firmy zewnętrznej otrzymuje zaproszenie w wiadomości e-mail.
  • Korzystając z komputera bądź smartfona czy tabletu zapozna się z materiałami edukacyjnymi – traktującymi o bezpieczeństwie i możliwych zagrożeniach.
  • Potwierdza zapoznanie się z klauzulą informacyjną, pełną informacją o zagrożeniach i procesie uzyskania przepustki po czym przystępuje do egzaminu.
  • Po pomyślnie zdanym egzaminie osoba odpowiedzialna otrzymuje automatyczne potwierdzenie o kolejnej osobie która zakończyła pozytywnie kurs bezpieczeństwa.
    Wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane na platformie i dokładnie dokumentują proces. Można dokonać wydruku historii zdawania egzaminu czy certyfikatu ukończenia kursu.

Dzięki użyciu Egzaminu Bezpieczeństwa na platformie Coursairs przedsiębiorstwa dbają o bezpieczeństwo i oszczędzają kwoty minimum od 5 do 10 tys zł miesięcznie.

  • Platforma gotowa w 1 dzień.
  • Proces uzupełnienia treścią to 30 minut.
  • Wszystko w zgodzie z przepisami RODO.
  • Wystarczy 30 sekund zamiast 2-4 godzin szkolenia – wszystko dzieje się automatycznie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt

info@coursairs.pl

Oszczędności 5-10 tys zł dla firmy oraz większe bezpieczeństwo dla pracowników.  Egzamin bezpieczeństwa z Coursairs….

Całość realizacji procesu Egzaminu Bezpieczeństwa z Coursairs jest zgodny z wymaganiami RODO.
Zapraszamy,

skontaktuj się z nami

info@coursairs.pl

+48 ‭535 207 487‬

 

Zespół Coursairs